Leto 2024, Albánsko

Dolce Vita ****Dolce Vita **** Dolce Vita **** Dolce Vita **** Dolce Vita **** Dolce Vita ****

Ak ste sa rozhodli stráviť vašu tohtoročnú dovolenku v Albánsku, v hoteli Dolce Vita nájdete tú správnu kombináciu moderného zariadenia, elegancie, kozmopolitnej atmosféry a chutnej stredomorskej kuchyne obohatenej o vynikajúce miestne špeciality. Relax vám ponúkne udržiavaná hotelová záhrada plná voňavých borovíc, ktorej dominujú dva bazény s výhľadom na tyrkysové Jadranské more. Cestou na pláž nájdete osvieženie v hotelovom bare, kde vám namiešajú ten správny nápoj na vaše dovolenkové dni. Pohodovú atmosféru si môžete vychutnať aj v neďalekom meste Durrës. Hotel Dolce Vita sa nachádza priamo na krásnej udržiavanej dlhej a širokej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Od príletového letiska v Tirane sa nachádza 39 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené 2-lôžkové s možnosťou prístelky, centrálna klimatizácia, trezor, satelitná TV s plochou obrazovkou, telefón, wifi internetové pripojenie, minibar (za poplatok), vlastné príslušenstvo (kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a WC), balkón alebo terasa. Časť izieb s orientáciou na more (za príplatok), možnosť ubytovania v novovybudovanom depandance.
Hotel pozostáva z modernej budovy obklopenej stredomorskými borovicami a hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, zmenáreň, reštaurácia, bar, vonkajší bar s terasou, rozľahlý bazén v tropickom štýle lemovaný palmami a borovicami, detský bazén s plytkou vodou, ležadlá a slnečníky pri bazéne s výhľadom na tyrkysové more (zdarma), kryté pódium využívané na večerné animačné programy a diskotéky, vodné športy na pláži (za poplatok).

Stravovanie:
- polpenzia: raňajky a večere formou švédskych stolov bez nápojov, v okolí hotela sa nachádza množstvo cenovo dostupných reštaurácií

Doprava:
- individuálna, autobusová, letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.