Leto 2024, Egypt

Shams Safaga Resort ***Shams Safaga Resort *** Shams Safaga Resort *** Shams Safaga Resort *** Shams Safaga Resort *** Shams Safaga Resort ***

Hotelový komplex skladajúci sa z hlavnej budovy a niekoľkých bungalovov, je situovaný v záhrade priamo pri nádhernej piesočnatej pláži. Je vhodný pre klientov, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku, aj pre rodiny s deťmi. Hotel je vhodný aj pre hendikepovaných klientov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel disponuje 2-lôžkovými izbami s možnosťou 1 prístelky. Nechýba v nich individuálne nastaviteľná klimatizácia, telefón, TV so satelitným príjmom, minichladnička (1 x fľaša vody po prílete na osobu zadarmo), vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou, WC), trezor (zadarmo), balkón alebo terasa alebo francúzske okno. Za príplatok: bungalov.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, lobby bar, bar pri bazéne, zmenáreň, bankomat (pri hoteli Holiday), členitý bazén s vodopádom s oddelenou časťou pre deti, pripojenie na internet (za poplatok), Wi-Fi pripojeniena recepcii (za poplatok), miniklub pre deti, detské ihrisko, plážový bar, animačné programy, plážový volejbal, basketbal, minigolf, biliard, tenisový kurt (osvetlenie za poplatok, antukový povrch), fitness...Slnečníky, ležadlá a osušky sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.
Za príplatok: jacuzzi, sauna, masáže, stolný tenis, potápanie, windsurfing, vodné športy na pláži...

Stravovanie:
-all inclusive: v čase od 10:00 - 24:00, služby all inclusive je možné čerpať len vo vybraných priestoroch hotela a zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, od 16:00-17:00 káva, zákusky, zmrzlina, neobmedzené množstvo rozlievaných nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.