Leto 2024, Španielsko

Playa Bella SPA Gran Hotel ****Playa Bella SPA Gran Hotel **** Playa Bella SPA Gran Hotel **** Playa Bella SPA Gran Hotel **** Playa Bella SPA Gran Hotel **** Playa Bella SPA Gran Hotel ****

Hotelový rezort s vynikajúcimi službami sa nachádza priamo pri nádhernej kamienkovo-pieskovej pláži Golden Mile s pozvoľným vstupom do mora. Hotel je postavený medzi luxusnými strediskami Marbella a Estepona, len 10 km od vyhľadávaného mestečka Puerto Banús. Medzinárodné letisko v Malage je vzdialené 67 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Štýlovo zariadené 2-lôžkové klimatizované izby pre 2 - 4 osoby, s vlastným sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, stropným ventilátorom, SAT TV, telefónom, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok) a balkónom.
Hosťom je k dispozícii lobby s Wi-Fi pripojením zdarma (30 min.), hlavná reštaurácia, 2 á la carte reštaurácie (počas hlavnej sezóny), pub, bar a za poplatok je k dispozícii požičovňa áut a bicyklov, služby lekára, Premium Wi-Fi pripojenie. V areáli hotela sa nachádza priestranný bazén so šmýkačkou a vírivkou, solárium a detské ihrisko. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne poskytované zdarma a na pláži za poplatok, plážové uteráky za depozit. Na športové aktivity slúži fitnescentrum, minigolf, šípky a stolný tenis. Hotel poskytuje za poplatok služby kvalitného spa centra. O celodenný program pre deti a dospelých sa stará medzinárodný animačný tím.

Stravovanie:
- all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, káva, čaj. Počas dňa občerstvenie vo forme snackov a tapas.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.