Leto 2024, Bulharsko

Pliska ***Pliska *** Pliska *** Pliska *** Pliska *** Pliska ***

Obľúbený rodinný hotel s výhodnou polohou, v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie ,blízko centra i piesočnatej pláže (50 m), na ktorej sa nachádza areál s tobogánmi a bazénom. Hotel má reštauráciu s výbornou kuchyňou a priateľským, ochotným personálom. Je to obľúbený rodinný hotel vhodný pre všetky vekové kategórie a pre všetkých, ktorí ocenia príjemné prostredie hotela, dobrú stravu a usmiaty personál. Veľmi žiadaný hotel v sezóne 2013.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Individuálne klimatizované 2-lôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/WC), SAT-TV, minichladnička, telefón, balkón, trezor. Možnosť objednania rodinnej izby 4+2 (2 oddelené izby).
Hotelovým hosťom je k distupná hala s recepciou, vonkajší bazén (ležadlá aj slnečníky za poplatok) pri vedľajšom hoteli Pomorie, detské ihrisko, parkovisko.
Za poplatok: trezor, zmenáreň, reštaurácia, bar pri bazéne, lobby bar s WiFi.

Stravovanie:
- hotel sa ponúka s raňajkami; za príplatok možnosť polpenzie. Kuchyňa s tradičnými národnými pokrmami z mäsa a rýb, široký výber vína a alkoholických nápojov.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.