Leto 2024, Turecko

Happy Dreams Beach ***Happy Dreams Beach *** Happy Dreams Beach *** Happy Dreams Beach *** Happy Dreams Beach *** Happy Dreams Beach ***

Hotel Happy Dreams Beach je umiestnený v subtropickej záhrade v turistickom stredisku Konakli. Súkromná okruhliakovo-piesočnatá pláž sa nachádza iba 50 m od hotela a dostanete sa na ňu cez podchod. Centrum mestečka Konakli s nákupnými uličkami, reštauráciami, barmi a diskotékami je vzdialené iba 500 m. Hotel sa nachádza 12 km od letoviska Alanya. Letisko v Antalyi je vzdialené 130 km. Je to hotel s výhodnou polohou v blízkosti mestečka Konakli je vhodný pre menej náročných klientov všetkých vekových kategórií, kde môžete stráviť aktívnu dovolenku s množstvom zábavy a oddychu.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú komfortné klimatizované 2-lôžkové s možnosťou 1 prístelky, kúpeľňa (sprcha/WC), sušič na vlasy, SAT-TV, trezor, telefón, chladnička, balkón.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou, hlavná rešteurácia, bazén, bar pri bazéne, snackbar na pláži, miniklub (detské animácie, minidisko), večerný program, plážový volejbal, tenis, šípky, stolný tenis, kanoe, aerobik, biliard za poplatok, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive: raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, počas dňa ľahké občerstvenie, káva, čaj, koláčiky, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje počas dňa; presný rozpis dostanete v hoteli

Deti zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.