Leto 2024, Bulharsko

Sea Breeze ***Sea Breeze ***  Sea Breeze ***  Sea Breeze ***  Sea Breeze ***

Tento pekný a veľmi obľúbený hotel sa nachádza priamo v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie, priamo pri nádhernej piesočnatej pláži, od ktorej je oddelený len promenádou. Hotel Sea Breeze sa radí k najnavštevovanejším hotelom vo svojej triede na Slnečnom pobreží. V letovisku na vás čakajú bazény, šmykľavky, aquapark, vodné skútre, bicykle či lyže, tenisové kurty, lety na padákoch, možnosť jazdenia na koňoch, diskotéky, karaoke show, reštaurácie, bary, kasíno...Hotel je vhodný pre stredne náročných klientov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v izbách a apartmánoch. Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou jednej prístelky; apartmány majú 2 miestnosti a ich kapacita je 2-4 osôb. Vybavené sú klimatizáciou, sprchou/WC, telefónom, SAT TV, chladničkou a balkónom.
Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež vstupná hala s recepciou a zmenárňou, trezory (za poplatok), výťah, reštaurácia, denný bar s terasou, TV miestnosť, menší vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti, WIFI pripojenie...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
- raňajky – podávané formou bufetu; možnosť doobjednať si večere

Doprava:
-individuálna
-autobusová
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.