Leto 2024, Španielsko

H10 Estepona Palace ****+H10 Estepona Palace ****+ H10 Estepona Palace ****+ H10 Estepona Palace ****+ H10 Estepona Palace ****+ H10 Estepona Palace ****+

Nádherný hotelový komplex s kvalitnými službami postavený v typickom andalúzskom štýle. Hotel odporúčame klientom všetkých vekových kategórií. Na svoje si tu prídu aj milovníci golfu, keďže v blízkosti hotela sa nachádza viac než 10 golfových ihrísk či milovníci nočného života a zábavy – hotel je situovaný iba 2km od centra Estepony s množstvom barov a diskoték, ktoré určite nespia ani v noci. Hotel H10 Estepona Palace je vhodný taktiež pre rodiny s deťmi, o ktorých zábavu sa počas celého pobytu postará hotelový animačný tím, ktorý si pre vás pripravil množstvo zábavných a športových aktivít. Priamo pred hotelom sa nachádza krásna piesočnato-kamienková pláž, ktorá je od hotela oddelená len pobrežnou promenádou. Od letiska v Malage je hotel vzdialený približne 85km.

Vybavenie zariadenia / ubytovanie:
Izby sú moderne zariadené, 2-lôžkové s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby alebo junior suity s možnosťou dvoch prísteliek. Vo všetkých izbách nechýba kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, minibar, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasa. Hotel disponuje taktiež Privilege izbami, ktorých klienti majú v cene taktiež uvítací balíček, župan, papuče, denné noviny, trezor zdarma, kávovar, iPod a iPhone, izbový servis a´la carte, 2x denne upratovanie izby, prednostný check-in/out, rezervovaný stôl počas celého pobytu v reštaurácii Alborán, 1x za pobyt vstup do Despacio centra.

Hosťom je k dispozícii taktiež recepcia so vstupnou halou, WIFI pripojenie, business centrum, disco bar Ronda, a´la carte reštaurácia, bary, terasa s panoramatickým výhľadom na more a Gibraltár, tri vonkajšie bazény, wellness centrum Despacio – bazény s termálnou vodou, posilňovňa, vírivka, sauna, parný kúpeľ, fitness a masáže (za poplatok), detské ihrisko a bazén, miniklub, minidisko...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazénoch i na pláži zdarma.

Stravovanie:
- polpenzia – raňajky a večere formou bufetu; možnosť doplatiť si služby all inclusive, ktoré zahŕňajú taktiež obedy, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, kokteily, poobedňajšie snacky.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.