Leto 2024, Španielsko

Parasol Garden ***Parasol Garden *** Parasol Garden *** Parasol Garden *** Parasol Garden ***

Tento útulný hotel sa nachádza sa v nádhernej Andalúzii, v obľúbenom stredisku Torremolinos. Hotel je situovaný priamo pri pobrežnej promenáde v pokojnom prostredí. Ulica s obchodíkmi sa nachádza len 200 m od hotela. Rušné centrum mesta, v ktorom nájdete množstvo reštaurácií, diskoték, barov a obchodov je vzdialené približne 1 km. Neďaleko sa nachádza aj rybárska štvrť, kde môžete ochutnať rybie špeciality alebo navštíviť najväčší vodný park, park krokodílov, akvárium alebo golfové ihriská. Široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od letiska vzdialená približne 100m. Od letiska v Malage je hotel vzdialený asi 18 km.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka 2-lôžkové izby s možnosťou 1-2 prísteliek, prepojené rodinné izby alebo bezbariérové izby. Vo všetkých izbách nechýba centrálna klimatizácia, kúpeľňa s WC, telefón, SAT TV, stropný ventilátor, trezor (za poplatok), všetky izby majú výhľad na bazén a záhradu.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia, internet (za poplatok), TV miestnosť, bar, reštaurácia, hotelová záhrada s bazénom s jacuzzi, slnečná terasa, bar pri bazéne, lukostreľba, stolný tenis, vodné pólo, šípky, herňa, biliard, detské ihrisko a bazén, pestrý animačný program pre deti i dospelých, ponuka vodných športov na pláži...Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-polpenzia – raňajky a večere formou bufetu; možnosť doobjednania si služieb all inclusive, ktoré zahŕňajú aj obedy, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, poobedňajšie snack

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.