Leto 2024, Španielsko

Iberostar Malaga Playa *****Iberostar Malaga Playa ***** Iberostar Malaga Playa ***** Iberostar Malaga Playa ***** Iberostar Malaga Playa ***** Iberostar Malaga Playa *****

Hotelový komplex prestížnej hotelovej siete Iberostar leží v nádhernej subtropickej záhrade. Pozostáva z hlavnej budovy a ďalších dvoch apartmánových blokov. Situovaný je vo vyhľadávanom turistickom stredisku Torrox v očarujúcej Andalúzii pri širokej piesočnatej pláži s priamym vstupom na malebnú promenádu. Centrum strediska s mnohými reštauráciami, obchodíkmi a barmi sa nachádza 200 m od hotela. Od medzinárodného letiska v Malage je hotelový komplex vzdialený približne 60 km. Hotel je vhodný pre hendikepovaných klientov.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Hotel ponúka komfortne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky alebo priestranné rodinné izby apartmánového typu s oddelenou spálňou, obývacou miestnosťou a oddeleným kuchynským kútikom. Vo všetkých izbách nechýba klimatizácia, kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasa.

Hotelovým hosťom je k dispozícii taktiež recepcia so vstupnou halou, lobby bar, internet v lobby bare, zmenáreň, lekárska služba, obchod, hlavná reštaurácia, kaviareň, pool bar, vonkajší bazén, slnečná terasa, vnútorný vyhrievaný bazén, wellness centrum s ponukou masáží + salón krásy (za poplatok), stolný tenis, fitness, lekcie aerobiku, stepu a strečingu, lukostreľba, plážový volejbal, tenisové kurty, biliard, pestré denné i večerné animácie, detské ihrisko, herňa i bazén, opatrovanie detí (za poplatok)...Slnečníky a ležadlá sú pri bazénoch k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
-all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bohatých švédskych stolov, poobedňajšie snacky, nealkoholické a miestne alkoholické nápoje v čase od 11:00 – 24:00 hod.

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.