Leto 2024, Španielsko

Cabogata Garden ****Cabogata Garden **** Cabogata Garden **** Cabogata Garden **** Cabogata Garden **** Cabogata Garden ****

K overenej kvalite patrí tento moderný hotel Cabogata Garden na pláži El Toyo. Tento nedávno postavený hotel istotne osloví milovníkov Španielska, ktorí doposiaľ nemali možnosť spoznať krásnu Andalúziu. Hotel si vás získa nielen svojimi prvotriednymi službami. Ak si ho zvolíte za cieľ vašej dovolenky, môžete využiť dostupnosť historických pamiatok a pulzujúceho nočného života blízkej metropoly Almerie. Skutočný prázdninový raj čaká v tomto hoteli hlavne na milovníkov aktívneho relaxu, ktorí v okolí okrem multifunkčných športových ihrísk nájdu aj 18-jamkové golfové ihrisko. Hotel sa nachádza v mestečku Retamar, 200m od pláže s hrubozrnným pieskom, miestami pri vstupe lemovaná menšími i väčšími kamienkami.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, trezor, minibar, TV, WIFI, kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy a balkón alebo terasa.
V hotelovom areáli sa nachádza taktiež elegantná vstupná hala s recepciou a posedením, výťahy, rozľahlý bazén atypického tvaru, detský bazén, reštaurácia, snack bar, kaviareň, detské ihrisko, wellness centrum so saunou, masážami, parným kúpeľom, vírivkou, soláriom, ozdravnými a skrášľovacími procedúrami (za poplatok), stolný tenis, fitness centrum, multifunkčné ihriská na športy...Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne i na pláži zdarma.

Stravovanie:
ultra all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané miestne aj značkové alkoholické a vybrané nealkoholické nápoje v hotelovom bare

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.