Leto 2024, Španielsko

Colonial Mar ****Colonial Mar **** Colonial Mar **** Colonial Mar **** Colonial Mar **** Colonial Mar ****

Hotel s vynikajúcou polohou v andalúzskom letovisku Roquetas de Mar, priamo na širokej piesočnatej pláži oddelenej len promenádou, 600m od obchodného centra Grand Plaza a len 1,5km od akvária a vodného parku. Táto oáza kľudu sa rozkladá v rozsiahlom, pekne upravenom areáli zdobenou zeleňou a palmami. Pri príchode váš už z diaľky zaujme majestátna budova s nádychom exotiky. Dominantou hotela je záhrada s bazénovým komplexom. Hotel zo známej siete HLG je zárukou štandardu kvalitných služieb a vašej plnej spokojnosti. Pri podvečerných prechádzkach popri pokojnom mori si iste radi vychutnáte šumivý šepot vĺn s magickou panorámou pohoria v pozadí. V hoteli Colonial Mar sa o bohatý animačný program stará medzinárodný hotelový tím animátorov ,a to dokonca i v slovenskom jazyku.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, SAT TV, telefón, trezor (za poplatok), chladnička, kúpeľňa s WC a fénom a balkón, väčšina izieb je s výhľadom na more. Na vyžiadanie sú k dispozícii aj bezbariérové izby, alebo 4 dospelí v jednej izbe (2x posteľ so šírkou 135cm).
Hotel je 5-poschodový pozostávajúci z dvoch blokov. Hotelový areál je veľký, zdobený palmami a zeleňou. Nachádza sa v ňom vstupná hala s recepciou, lobby bar, internetový kútik (za poplatok), WIFI pripojenie, reštaurácia s terasou, večerný bar s pódiom pre vystúpenia, pool bar, 2 vonkajšie bazény, z toho jeden detský, biliard, ihrisko na tenis... Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje vo vybraných baroch, ľahké teplé i studené občerstvenie vo vyhradených hodinách

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.