Leto 2024, Španielsko

Mediterraneo Park *****Mediterraneo Park ***** Mediterraneo Park ***** Mediterraneo Park ***** Mediterraneo Park ***** Mediterraneo Park *****

Tento štýlový hotel Mediterraneo Park vás určite očarí už na prvý pohľad. V areáli hýriacom farbami je dominantný hotelový bazén tiahnúci sa pozdĺž celej udržiavanej záhrady. Ak sa rozhodnete užívať si horúce slnečné lúče na čarovnej širokej slnečnej pláži, máte to len pár krokov. Keď slnko na oblohe vystrieda mesiac môžete nasať atmosféru Andalúzie v neďalekom centre turistickej oblasti Roquetas de Mar, do ktorého vás dovedie promenáda zdobená palmami. Hotel je vzdialený 40km od letiska.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú štýlovo zariadené, 2-lôžkové s možnosťou prísteliek. Nechýba v nich klimatizácia, SAT TV, trezor (za poplatok), kúpeľňa s WC a sušičom na vlasy, chladnička a balkón alebo terasa. Izba typu suita za príplatok (romantická vaňa priamo na izbe).
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, lobby bar, výťahy, rozľahlý bazénový komplex s jacuzzi, detský bazén, a´la carte reštaurácia, hlavná reštaurácia, hlavný bar s otvorenou časťou pri bazéne, detské ihrisko, andalúzska taverna, pizzéria, disco bar, WIFI, masáže (za poplatok), hotelové animácie, fitness, stolný futbal, v blízkosti golfové ihrisko, možnosť vodných športov na pláži (za poplatok). Slnečníky a ležadlá sú k dispozícii pri bazéne zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje, lokálne kokteily v hotelovom bare

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.