Leto 2024, Španielsko

Rosa Nautica ***Rosa Nautica *** Rosa Nautica *** Rosa Nautica *** Rosa Nautica *** Rosa Nautica ***

Obľúbený hotel s dobrou polohou priamo na promenáde a zároveň v blízkosti krásnej širokej a dlhej piesočnatej pláže (cca 50m), ktorá spája letovisko so strediskami Santa Susanna a Pineda de Mar. Výhodou je tiež blízkosť historického centra pôvodnej rybárskej dedinky Malgrat de Mar ako stvoreného na večerné prechádzky. Hotel ponúka útulne izby, dobrú kuchyňu, príjemný personál a pravú oddychovú dovolenkovú atmosféru. Pre aktívnejších je tu možnosť využitia ponuky rôznych vodných a loptových športov na pláži a široká ponuka večernej zábavy v centre mestečka a v okolitých letoviskách. Vašim ratolestiam dovolenku v tomto hoteli spríjemní určite aj animačný program pre deti počas dňa vo vybraných hodinách.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú jednoducho zariadené, 2-lôžkové s možnosťou 1-2 prísteliek s vlastnou klimatizáciou, telefónom, TV, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou a WC a balkónom alebo terasou; možnosť prenájmu chladničky za poplatok
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou a trezormi (za poplatok), reštaurácia, bar, bazén, malé fitness pri bazéne, slnečná terasa, detský miniklub, internet (za poplatok), biliard. Slnečníky a ležadlá sú pri bazéne k dispozícii zdarma, na pláži za poplatok.

Stravovanie:
plná penzia – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov

Doprava:
-autobusová
-individuálna
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.