Leto 2024, Španielsko

Sant Jordi ***Sant Jordi *** Sant Jordi *** Sant Jordi *** Sant Jordi *** Sant Jordi ***

Prednosťami tohto hotela sú hlavne dobré strava, útulné izby, výborná poloha pri promenáde spájajúcej Santa Susannu s Malgratom de Mar s množstvom reštaurácii, kaviarní, obchodov či zábavných atrakcií a blízka vzdialenosť od krásnej dlhej a širokej piesočnatej pláže (cca 140m). Po pláži sa môžete prejsť aj do neďalekého letoviska Pineda de Mar, vzdialeného asi 2km. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie. Každoročne sa sem vracajú rodiny s deťmi, ale aj tí, ktorých láka pulzujúca atmosféra tohto strediska. V našej ponuke máme pre vás pripravené možnosti rôznych fakultatívnych výletov – Barcelona, vodný park, Marineland a množstvo ďalších...Vaše dovolenkové chvíle vám spríjemnia aj rôzne animačné programy pre deti i dospelých.

Vybavenie hotela / ubytovanie:
Izby sú 2-lôžkové, s možnosťou 1-2 prísteliek. Vybavené sú klimatizáciou, telefónom, TV, kúpeľňou so sprchou a WC a balkónom alebo terasou.
V hotelovom areáli sa nachádza vstupná hala s recepciou, trezory (za poplatok), reštaurácia, bar, bazén, slnečná terasa, na pláži široký výber vodných športov (za poplatok).

Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov vrátane nápojov, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (alkoholické nápoje podávané v čase od 12:00 do 24:00 hod.), ľahké občerstvenie v popoludňajších hodinách

Doprava:
-autobusová
-individuálna
-letecká

Deti za zvýhodnené ceny!

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.